logo

Nový sníh na horách

Podmínky na horách se výrazně zlepšily zejména po včerejším sněžení. V Krušných horách napadlo během čtvrtka 10-25 cm nového sněhu, nejvíce ho bylo v okolí Cínovce. V Jizerských horách napadlo 20-35 cm nového sněhu a nejvíce sněhu odsud hlásila za 24 hodin stanice Desná-Souš 35 cm.

Vůbec nejvyšší hodnotu nového sněhu ale zaznamenali na našem území v Krkonoších, kde napadlo v Peci pod Sněžkou 45 cm nového sněhu! Varování před novou sněhovou pokrývkou se tak naplnilo.

I o víkendu bude na horách sněžit a v polohách nad 700 m n.m. by mohlo ojediněle napadnout dalších až 30 cm nového sněhu.

-rt-Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 3+6:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.