logo

Přesun měřicího vozu do Moravskoslezského kraje

Na konci listopadu 2011 jsme ukončili měření znečistění venkovního ovzduší měřicím vozem v Josefově Dole. Výsledky zde najdete po verifikaci dat.

6. 12. 2011 jsme měřicí vůz zapůjčili kolegům z Ostravy, kteří s ním budou provádět měření v projektu přeshraniční spolupráce AIR SILESIA „Informační systém kvality ovzduší v oblasti Polsko-Českého pohraničí ve Slezském a Moravskoslezském regionu“. A zde je pár obrázků z akce.

-hp-


Nakládání kontejneru – řidič


Nakládání kontejneru – technik


Ostravská parta před odjezdem


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 6−4:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.