logo

Ultrajemné částice – pracovní schůzka v Drážďanech

Zpět na Cíl 3 Zurück zum Ziel 3

                

3. 11. 2011 se na Technické univerzitě v Drážďanech konala pracovní schůzka k technické specifikaci přístrojů. Tato schůzka byla technicky zaměřena. Byly přesně rozděleny role partnerů při měření, určena hodina spuštění speciálních analýz (1. 1. 2012 v 00:00 hod.). ČHMÚ bude zajišťovat provoz vzorkovače HVS Digitel DH-80 s odběrovou hlavou PM2,5. Bude zajišťovat gravimetrické stanovení PM2,5, organické analýzy zajistí subdodávkou LfULG. Ve stejnou dobu budou spuštěny i vzorkovače, které provozuje ZÚ se sídlem v Ústí nad Labem.

Zároveň byly upřesněny i podmínky výběrového řízení pro přístroje – zajišťuje Krajský úřad Ústeckého kraje. Zde si můžete pročíst protokol z jednání.

-hp-


Pozornost všech se soustředila na vedoucího pracovní schůzky


Alexander Schalditz v akci


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 2+3:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.