logo

Na Jizerce byl ráno zaznamenán mráz

Na meteorologické stanici Jizerka v Libereckém kraji v Jizerských horách byla dnes 30. srpna ráno naměřena minimální teplota -0,7 °C.

Na této stanici to není nic neobvyklého, v důsledku její specifické polohy se zde občas vyskytují mrazy i v létě. I letos zde byla naměřena teplota pod nulou jak v červnu, tak i v červenci. Není to jediná taková stanice v ČR, několik meteorologických stanic s občasným výskytem letních mrazů se nachází i na Šumavě a v Krušných horách.

-pj-


Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 2+3:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.