logo

Pracovní schůzka projektu „Ultrajemné částice a zdraví v Erzgebirgskreis a v Ústeckém kraji“ v Ústí nad Labem

Zpět na Cíl 3 Zurück zum Ziel 3

                

19. srpna 2011 se na pobočce ČHMÚ v Ústí nad Labem sešli partneři programu Cíle 3 k „Ultrajemné částice a zdraví v Erzgebirgskreis a v Ústeckém kraji“.

Hlavním cílem schůzky byla technická specifikace přístrojů pro výběrové řízení a instalace přístrojů na stanici v centru města Ústí nad Labem. Proto na jednání přijeli hlavně kolegové Ústavu pro výzkum troposféry v Lipsku. Kromě našich pracovníků se jednání zúčastnili partneři z Krajského úřadu, kteří zajišťují nákup přístrojů pro ČHMÚ a pracovní tým Zdravotního ústavu se sídlem v Ústí nad Labem.

O tom, že výsledná jednání byla tvůrčí a že došlo k uspokojivým závěrům svědčí i následující fotografie.

-hp-

Diskuse k tomuto článku
Moderování diskuse je vypnuto, tzn. vaše příspěvky se po odeslání ihned objeví na webu. Provozovatel těchto stránek (ČHMÚ) si však vymiňuje právo příspěvek smazat, zneviditelnit či upravit. Všechny příspěvky jsou archivovány v databázi. Administrátor stránek může podle potřeby zapnout nebo vypnout moderování diskusí. Příspěvky netýkající se tématu článku nebo společensky nevhodné nebudou schváleny. Délka každého příspěvku je omezena na 999 znaků. Do formuláře je povinné napsat jméno (nebo přezdívku) a text příspěvku; e-mail je nepovinný a i v případě, že ho uvedete, nebude zobrazen.

Diskuse je ve zkušebním režimu, podněty či případné chyby oznamujte prosím na tuto adresu.

jméno:
email:
(nepovinné)

text:spočítejte 5−0:
(výsledek zapište slovy bez diakritiky)

 


Zatím 0 komentářů.